Pin It

William Lawrence urodził się z zespołem Downa. To piąte i najmłodsze dziecko Alana Lawrence’a, fotografa, który wpadł na pomysł stworzenia sesji zdjęciowej z głównym udziałem rocznego syna.

„Wil może latać” to seria optymistycznych zdjęć, ukazująca chłopca w różnych, codziennych sytuacjach. Wyjątkowość tych fotografii tkwi w tym, że chłopiec potrafi na nich latać. Alan tworzył zdjęcia trzymając syna na rękach, a następnie obrabiając je w photoshopie.

Jak przyznaje fotograf, te zdjęcia nabrały dla niego szczególnego znaczenia. Ma nadzieję, że pomogą one Williamowi w dorosłym życiu i nauczą go, że pomimo niepełnosprawności, może osiągnąć wszystko, co sobie zamarzy.

Alan pracuje również nad projektem „Bringing The Light”, której celem jest inspirowanie i wspieranie innych rodzin z dziećmi z zespołem Downa.

Wil can fly

Wil can fly

Wil can fly

Wil can fly

Wil can fly

Wil can fly

Wil can fly

Wil can fly

Wil can fly

Wil can fly

Źródło: My Modern Met, That Dad Blog

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ