Pin It

36-letnia Laura Kasperzak jest mamą dwójki dzieci. Jej hobby, oprócz macierzyństwa, jest również joga, którą praktykuje od 17 lat, i fotografia. Połączenie tych trzech pasji zaowocowało niezwykłymi zdjęciami i profilem na Instagramie obserwowanym przez 700 tys. fanów.

Laura postanowiła uwiecznić na fotografiach wspólne ćwiczenia ze swoimi dziećmi. Wymagające ogromnej sprawności i gibkości pozycje jogi wykonywane przez Laurę z niezwykłą lekkością zachwyciły internautów. Jednak tym, co przysporzyło instruktorce tylu fanów, jest obecna na fotografiach córeczka, która stara się naśladować ruchy mamy.

Laura jest nie tylko mamą i instruktorką jogi. Pracuje również na pełny etat w firmie programistycznej. Jak udaje jej się łączyć wszystkie sfery życia i jeszcze znaleźć czas na swoje pasje?

„Nigdy się nie poddawaj. Kiedy na świecie pojawił się mój syn, czułam się winna, gdy nie poświęcałam mu całego swojego czasu. Jednak warto pamiętać o tym, żeby każdego dnia znaleźć dla siebie choć godzinę. Taki czas wolny korzystnie wpłynie nie tylko na ciebie, ale również na całą rodzinę”, mówi Laura.

Profil Laury na Instagramie: http://instagram.com/laurasykora

Źródło: www.parentdish.ca

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ