Pin It

Warsztaty, spotkania z ekspertami i znanymi rodzicami, wydarzenia artystyczne i kulturalne – to tylko niektóre z atrakcji drugiej edycji KONTAKT Festiwal. W tym największym w Polsce festiwalu dla dzieci i rodziców będzie można wziąć udział od 16 do 18 maja w Sopocie.

KONTAKT Festiwal to wydarzenie stworzone z myślą o rodzicach i dzieciach, aby mogli wspólnie doświadczać bliskich spotkań z szeroko rozumianą kulturą i sztuką. To również przestrzeń do tego, aby w towarzystwie innych uczestników i zaproszonych gości wymienić się swoimi doświadczeniami w zakresie wychowania, rozwoju i naturalnego podejścia do życia i rodzicielstwa.

Jak informują organizatorzy, celem imprezy jest propagowanie postaw i zachowań wpływających na podnoszenie jakości życia, zachęcenie uczestników do poszukiwania i poszerzania wiedzy na tematy związane z wychowaniem oraz opieką nad dzieckiem oraz stworzenie przestrzeni do przybliżania i promowania kultury i sztuki oraz rozwiązań kluczowych dla zrównoważonego rozwoju, poznawania świata i odkrywania własnej drogi do rodzicielstwa.

W trakcie trzech dni w sopockiej Zatoce Sztuki będzie można wziąć udział w warsztatach, wykładach, spotkaniach z ekspertami i znanymi rodzicami, a także w licznych wydarzeniach artystycznych i kulturalnych (koncerty, przedstawienia, wystawy, projekcje, bliskie spotkania z książką). Ponadto kreatywne i przedsiębiorcze mamy mogą zaprezentować swoja twórczość podczas kiermaszu Mamuszki. Będzie można znaleźć na nim rzeczy ekologiczne, bezpieczne i ręcznie wykonane, np. ubrania, zabawki, książki, chusty, nosiła i pieluszki wielorazowe. Osoby zainteresowane wystawieniem swojej twórczości mogą jeszcze zgłaszać swój udział w kiermaszu.

Organizatorem wydarzenia jest Ósmy Dzień Tygodnia. Szczegóły dotyczące Festiwalu można znaleźć na stronie www.kontaktfestiwal.pl oraz naFacebooku.

Siostra Ania objęła KONTAKT Festiwal swoim patronatem.

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ