Pin It

Za każdym razem, kiedy wchodzimy do sklepu i szukamy prezentu dla najmłodszego członka rodziny, wydaje nam się, że maluch ma… dosłownie wszystko. I w tym momencie was zaskoczymy, bo okazuje się, że są jeszcze na świecie rzeczy, które z pewnością ucieszą jednoroczne dziecko, a jego rodzicom podsuną konkretny pomysł na rodzinną zabawę. Czas poznać „Księgę dźwięków”!

Prezent zawsze trafiony i niezniszczalny

„Księga dźwięków”, autorstwa francuskiej ilustratorki niewątpliwie każdego oderwie od rzeczywistości i sprawi, że wyobraźnia zacznie szybciej pracować. Niecodzienna lektura została tak skonstruowana, aby bawić całą rodziną. Ilustratorka zadbała przede wszystkim o to, aby wszystkie otaczające dziecko przedmioty ożywić. W książce głos ma wszystko: samochód, który „robi” brum – brum, zegar grający bim – bam, żaba z charakterystycznym kum -kum, a nawet szpinak. Jeśli do tej pory ani rodzice, ani nawet starsze rodzeństwo nie widziało „jak robi” szpinak, to warto skorzystać z podpowiedzi w książce. Na te niecodzienne dźwięki czuli będę z pewnością ojcowie, kiedy wreszcie dowiedzą się „jak robi”…. gniazdko elektryczne. Nowoczesne wydanie „Księgi dźwięków” jest praktycznie niezniszczalne, bo wykonane z trwalej i bezpiecznej tektury – takiego prezentu nie zniszczy nawet najsilniejsze dziecko.

Książkę można kopić bezpośrednio na stronie wydawnictwa Dwie Siostry: wydawnictwodwiesiostry.pl . Cena niecodziennego prezentu to ok. 30 zł.

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ