Pin It

Mały Wil i jego tata konsekwentnie pracują nad tym, by zmienić postrzeganie osób z zespołem Downa. Właśnie pojawiły się nowe zdjęcia z serii „Wil can fly”.

William Lawrence urodził się z zespołem Downa. To piąte i najmłodsze dziecko Alana Lawrence’a, fotografa, który wpadł na pomysł stworzenia sesji zdjęciowej z głównym udziałem rocznego syna. Alan tworzy fotografie trzymając syna na rękach, a następnie obrabiając je w photoshopie.

Ze zdjęć powstał już kalendarz, z którego dochód przekazywany jest organizacjom charytatywnym pracującym na rzecz osób z zespołem Downa. Zdaniem ojca dziecka projekt „Wil can fly” ma pokazać światu, że osoby z zespołem Downa mają do zaoferowania wiele radości i wartości oraz mogą robić wszystko o czym zamarzą. Fotograf chce także pokazać światu, że można mieć szczęśliwe życie z dzieckiem z zespołem Downa.

Zobacz inne zdjęcia Williama i jego taty

Wil can fly

3

4

5

Spodnie dla niemowlaka (1).png

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

Źródło: My Modern Met

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ