Pin It

Posiadanie dzieci to jak wygrana na loterii. Niektórzy jednak rozumieją to dosłownie. Norweska mama milionerka wygrywa w lotka za każdym razem, gdy rodzi dzieci. A ma ich już trójkę.

Hege Jaenette Oksnes jest szczęśliwą mamą trójki maluchów. Poza tym ma jednak jeszcze 2,6 milionów więcej powodów do radości. Tyle funtów wygrała bowiem łącznie w ciągu ostatnich kilku lat. Pierwsze dziecko urodziło się w 2006 roku, zaledwie dzień po tym, jak jej ojciec zgarnął ponad 4 miliony koron (ok. 500 tysięcy funtów) dzięki wygranej na popularnej loterii. Trzy lata później, Hege wygrała już osobiście i to zaledwie na dzień przed narodzinami drugiej córki. Tym razem było to ponad 8 milionów koron (ok. 800 tysięcy funtów). Norweska mama nie zdziwiła się, gdy w zeszłym tygodniu, kilka miesięcy po urodzeniu trzeciego dziecka, jej 18-letni brat Tord wygrał w zdrapce 12 milionów koron, a więc ponad 1,2 milionów funtów. 29-letnia kasjerka na stacji benzynowej nie potrafi znaleźć wytłumaczenia dla tak częstych łutów   szczęścia. – To kompletne szaleństwo – powiedziała brytyjskiemu magazynowi Mirror. – My nawet nie gramy na loterii szczególnie często… – dodała. Zaciekawieni dziennikarze dowiedzieli się też, że za wygrane pieniądze Hege kupiła nowe samochody i pojechała na wakacje. Resztę ulokowała w banku, by w przyszłości móc postawić piękny dom w jakimś przyjaznym miejscu. Czy szczęśliwa mama planuje kolejne wygrane? – Mój mąż mówi, że na razie mamy wystarczająco dużo pieniędzy – podsumowała na łamach Mirror.


Zastanawiasz się nad kartą kredytową? Jeśli chcesz otrzymać na start 100 zł i korzystać ze zniżek u wielu partnerów, takich jak drogerie Douglas, sprawdź promocję: LINK.

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ