Pin It

Nie tylko dzieci mogą przebierać w warsztatach, wykładach, seansach i innych imprezach. W październiku wszyscy rodzice w Warszawie będą mieli spory wybór ciekawych zajęć.

od 8 października

Co? Wystawa „Artystka – młoda matka”

Malarka Katarzyna Kordyasz to energiczna, pełna pasji kobieta, która w równym stopniu łączy macierzyństwo – mama niespełna rocznej córeczki Ali – i sztukę. Na co dzień zajmuje się malarstwem i tkaniną (batik, gobelin, haft).

Za ile? Za darmo. Gdzie? Tamika, ul. Wolska 44

 

10 października, 17:45

Co? Uniwersytet Ojców – rozmowy o dzieciach

Dawać dziecku kieszonkowe? Jego rówieśnicy już dostają. Ale pewnie zaraz wyda je na słodycze i zabawki. A może płacić dziecku za wykonanie jakieś pracy? Doświadczyłoby, jak ciężko je zarobić. A gdyby tak płacić dziecku za obowiązki? No tak, ale jak zacznie żądać zapłaty nawet za wyniesienie śmieci? Spotkanie dla ojców mających dzieci w wieku 5-16 lat.

Za ile? Za darmo. Gdzie? ul. Świeradowska 43 (metro Wilanowska), wejście F, X piętro, Klub Profesorski.

 

11 października, 10:30

Co? Warsztaty Naturalnego Rodzicielstwa i Masażu Shantala

Kurs obejmuje naukę masażu dzieci i dorosłych, podstaw prawidłowej pielęgnacji neurorozwojowej niemowlęcia wg techniki Shantala, kąpiel w wiaderku oraz tematy: Rodzicielstwo Bliskości, naturalne kosmetyki do masażu i pielęgnacji, Zabawy Fundamentalne, chustonoszenie, naturalne pieluszkowanie, pierwsze stałe pokarmy, porady laktacyjne (tematy dostosowywane są do potrzeb i zainteresowania rodziców). Warsztaty przeznaczone są dla rodziców dzieci (od 4 tygodnia życia), opiekunów, rodziców oczekujących na dziecko oraz adopcyjnych.

Za ile? Za darmo. Gdzie? Fundacja MaMa, ul. Wilcza 27 b

 

11 października, 18:00

Co? Film „Uwolnić poród”

Projekcja filmu dokumentalnego Toni Harman „Uwolnić poród”. Opowiada on historię aresztowania węgierskiej położnej Agnes Gereb. Na tle tego zdarzenia przedstawiono sytuację położnictwa na świecie. Projekcja ma być wstępem do dyskusji o przestrzeganiu praw człowieka w zakresie wyboru miejsca i sposobu porodu.

Za ile? Za darmo. Gdzie? Tarabuk, ul. Browarna 6

 

13 października, 15:00

Co? Warsztaty kulinarne z Moniką Mrozowską

Zajęcia poprowadzi Monika Mrozowska, autorka książek o gotowaniu, prowadząca program kulinarny w Dzień Dobry TVN, aktorka i felietonistka. Monika Mrozowska jest promotorką zdrowego jedzenia dla dzieci i dorosłych, specjalizuje się w kuchni wegetariańskiej.

Za ile? 15 zł., rezerwacja@tamika.pl. Gdzie? Tamika, ul. Wolska 44

 

13 października, 16:00

Co? Mamo, Tato, Kocham Cię – warsztaty dla rodziców spodziewających się dziecka i dla rodziców małych dzieci.

Za ile? Bezpłatnie na hasło „tydzień bliskości”. Gdzie? ul. Walecznych 24/2

 

17 października , 17:00

Co? Spotkanie – moje dziecko chodzi do psychologa

Spotkanie prowadzi Renata Kałucka – terapeutka pracująca z małymi dziećmi i ich rodzinami. Jeśli jesteś rodzicem małego dziecka (do 6. roku życia) i zastanawiasz się, jak możesz mu pomóc – zapraszamy Cię na spotkanie z psychologiem, gdzie dowiesz się więcej na ten temat.

Za ile? Za darmo. Gdzie? Praskie Centrum Dziecka i Rodziny Fundacji Dzieci Niczyje, ul. Walecznych 59, wejście B, II piętro, Warszawa

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ