Pin It

Jeśli jeszcze nie masz dzieci i swój obraz macierzyństwa budujesz na podstawie wymuskanych zdjęć publikowanych w internecie, możesz się srogo rozczarować. Chyba że autorką tych zdjęć jest Danielle Guenther, która na swoich fotografiach postanowiłam pokazać, jak naprawdę wygląda rodzicielstwo. Nie ma tu lśniącej czystością podłogi ani ubranek ułożonych w równe stosiki. Jest za to dużo bałaganu i… realnego życia.

Serię „Rodzicielstwo jest wyczerpujące” („Parenting is Exhausting”) tworzy 11 stylizowanych zdjęć. Inspiracją dla większości z nich były osobiste doświadczenia Danielle Guenther, która jest mamą prawie sześcioletniego chłopca. Sytuacje przedstawione na fotografiach są celowo przejaskrawione, jednak doskonale pokazują, że rodzicielstwo to w rzeczywistości bardzo trudna rola.

[quote_center]Szukasz ubranek dla dzieci? Dla chłopca znajdziesz fajne rzeczy TUTAJ, dla dziewczynki w TYM miejscu.[/quote_center]

Źródło: www.popsugar.com

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ